דבר המנכ"לית

 

תושבים יקרים,

ברוכים הבאים לאתר של מי רעננה
האתר החדש תוכנן על מנת לאפשר לכם לקבל מגוון רחב ככל האפשר של שירותים, וזאת בכדי לחסוך לכם זמן המתנה יקר.
תאגיד המים והביוב של רעננה הוקם בשנת 2009 על מנת לקדם ולפתח את תשתיות המים והביוב בעיר רעננה, תוך עמידה בסטנדרטים גבוהים של איכות ושירות לרווחת התושבים. 

אני שמחה לעמוד בראש תאגיד שלא מתפשר על איכות ומקצועיות, דוגל בשירות אמין ויעיל, ופועל ללא לאות על מנת להוביל את אספקת שירותי המים והביוב הטובים בישראל. כולי תקווה כי תשתמשו במערכת לנוחיותכם, ותמיד נשמח לקבל הערות והארות לשיפור השירות. 

מיום הקמת התאגיד החלפנו והקמנו תשתיות מים וביוב חדשות ברחבי העיר , הקמנו ושדרגנו תחנות שאיבה לביוב, פיתחנו ושיפרנו את מכון טיהור השפכים בעיר, אנו נמצאים בעיצומו של תהליך להשמשת בארות נוספים של מי שתייה, החלפנו את כל מדי המים בעיר.
אנו ב מי רעננה רואים עצמנו חלק פעיל ומהותי בקהילה ופועלים רבות בקרב הקהילה ויוזמים פעילויות חינוכיות ערכיות בבתי הספר היסודיים ובחטיבות הביניים בנושאים הנוגעים לשמירה על מקורות המים ואיכות הסביבה, מתקינים ברזיות במוסדות חינוך וציבור ברחבי העיר, מקיימים תחרויות בקרב התושבים ועוד.

אנו מתחייבים להמשיך ולהיות חלק פעיל מקהילת רעננה ולהמשיך ולפעול למענכם במקצועיות, יעילות ושירותית כי המטרה של כולנו היא קידום והעצמת העיר והתושבים.

לסיום, ברצוני להודות לדירקטוריון החברה ולעובדיה שדבקותם בחזון, במטרות וביעדי תכנית העבודה מביאים  את מי רעננה למעמד של תאגיד מוביל בקנה מידה ארצי ,הן בפרמטרים השונים של איכות והן מבחינת ניהול משק מים וביוב מודרני ומתקדם.

שלכם

ליאת ליבוביץ, רו"ח 

מנכ"לית מי רעננה