דבר ראש העירייה ויו"ר דירקטוריון

 

גולשים יקרים,

ברוכים הבאים לאתר האינטרנט המחודש של תאגיד מי רעננה, בו תוכלו לקבל מידע אודות פעילות התאגיד, השירותים השונים וכמובן לבצע פעולות דוגמת תשלומים ועדכון מידע, כל זאת בקלות, בנוחות וללא צורך לצאת מהבית.

האתר מהווה שלב נוסף בחזון הנגישות והשירות שהצבנו לעצמנו – עם הפנים לתושב.

תאגיד מי רעננה רואה את עצמו כחלק מהשירותים המגוונים שניתנים לתושבי העיר ולבעלי העסקים, ועובד בשיתוף פעולה מלא עם עיריית רעננה, המציעה איכות חיים ברמה הגבוהה ביותר לתושביה.

במקביל לפעילותנו המקצועית, 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, לשיפור ושדרוג תשתיות ולשימור איכות מים בלתי מתפשרת – אנו שמים דגש על מתן שירות איכותי לכל לקוחותינו.

אנו מחוייבים למענה מהיר ואדיב לכל פנייה, לשפר באופן מתמיד את תהליכי העבודה, לחזק את הקשר עם הקהילה ואתכם – בין היתר באמצעות פעילות בתחומי החינוך וההסברה בקרב ילדים ובני נוער ברעננה.

לצד כל זאת, נמשיך לנהל את רשת אספקת המים ואת מערך הביוב בעיר, נדאג לחיסכון והתייעלות בתחום המים, לתכנון יעיל של משק המים העירוני ולקידום חינוך סביבתי ומודעות לסביבה, תוך שימוש במיטב הטכנולוגיות החכמות והמתקדמות בתחום המים והתשתיות מהמובילות בארץ ובעולם.

על מנת שנוכל להמשיך ולהעניק את השירות הטוב ביותר לתושבי רעננה ולספק מים טובים ותשתיות מעולות לעיר רעננה – אנו מזמינים אתכם להאיר, להעיר ולהציע הצעות לשיפור.

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת ומאחל לכם הנאה משתיית המים הרעננים והטובים בישראל.

גלישה נעימה ומועילה.

שלכם,

עו"ד איתן גינזבורג

יו"ר דירקטוריון מי רעננה

  

 

.